הצעות נישואין

 

בתקופה האחרונה ראינו הרבה הצעות נישואין מקוריות ומושקעות יותר ויותר, כאילו השמיים הם הגבול, יש עדיין כאלה שמציעים בדרך מאוד שגרתית ועד שאלה פשוטה בזמן צפייה בטלוויזיה, נשים מחכות וחולמות על היום הזה כמעט כל חייהן, תקראו את המאמר הקרוב ואולי תקבלו רעיון מעניין.

 בגלל שנשים חולמות על היום הזה, הם מצפות להשקעה מהצד של בן זוגה שלה, כל אחת וההעדפות שלה, אם היא בחרה אותך כנראה היא אוהבת את הטעם שלך, יש כאלה שמוציאים הרבה כסף על הצעה מושקעת ומקבלים תוצאה עגומה ויש כאלה שלא משקיעים בכלל ולא מצליחים לספק את בת זוגתן לרמת צומת הלב שהיא רצתה ביום המיוחל.

 

 אז בטח כולם מכירים את ההצעה תוך כדי ארוחת ערב רומנטית, זה כבר די נדוש ולא יצירתי, לכן ניתן להרחיב את הארוחה ליום שלם של כיף, פיקניק בפארק או טיול בטבע, אולי אפילו לישון בשטח, כמובן שיש להתחשב ברצונות של בן הזוג, לא כל אחת בעניין של לינה בטבע, אולי אפשר להמיר את זה בשינה בבית מלון, בכל מקרה, תתלונן שאתה לא יכול לשיון ככה ומתחת לכרית שלך תהיה טבעת ואז תציע, מקום מקורי ושונה יכול לעשות את העבודה.

 

 ניתן לפרסם מודעה מטורפת בעיתון משהו כמו: "אם מישהי מוכנה להתחתן איתי נא להתקשר..." ותשאירו טלפון, תשכנעו אותה להתקשר רק בשביל הקטע ואז תוכלו להוציא את הטבעת אחרי שהיא תראה שהיא התקשרה אליך, רצוי להשאיר טלפון שונה משלכם, היא בטוח זוכרת אותו בעל פה, ניתן גם להשאיר טלפון בדוי ובזמן שהיא קוראת את המודעה להוציא את הטבעת ולהגיד משהו כמו:"אני מוכן להתחתן איתך".

 

 ניתן לעשות לה יום משימות, היא מקבלת משימות קטנות והפתעות, תוכלו לקחת אותה לכל מיני מקומות שקשורים לקשר שלכם ולצפר אותה בסוכריות ושוקולדים שהיא מצליחה, בסוף ה"חפש את המטמון" אתם נמצאים ומצפים לה עם טבעת, אתם הפרס!

 

 יש לחברה שלכם תחביב מסוים, ניתן לשלב את התחביב שלה בהצעה, ריקוד, ספורט או כל דבר אחר, תוכל ל"הפריע" לה בזמן אימון או חזרה ולעשות את הכול יכול ולהפתיע אותה מול האנשים שקרובים אליה ביומיום, כאן אין סוף רעיונות. 

 

ארוחה עם חברים ומשפחה, תוכנית רדיו או טלוויזיה, באמת שאין גבול לשיגעונות, רק צריך להתאים את ההצעה לבחורה, רוצים משהו אינטימי, תגידו לה שיש בעיה בכיור והוא סתום, תדאגו לשים את הטבעת באזור, תנסו לתקן את הבעיה ותצאו משם עם טבעת, "אהה, הבנתי למה הכיור סתום, תראי את הטבעת הזאת איך היא נתקעה שם, צריך למצוא לה מקום חדש, האצבע שלך?"

 

 הדבר הכי חשוב זה לעשות משהו שירגש אותה, לא משנה מי זאת, יש לה תחומי עניין וניתן להתאים את ההצעה לחיים שלה, לעשות קצת יותר, כי אם זאת היא "האחת", היא שווה את זה.

 

 קיבלת הצעת נישואין?
בואי אלינו שמלות כלה בבאר שבע

שמלות כלה 2017 

מי שקרא את המאמר התעניין גם ב טבעות אירוסין

 

054-799-2999