טבעות אירוסין

 

עם בוא הקיץ ועונת החתונות, זה הזמן הטוב ביותר להציע נישואין. התרבות הישראלית כמו תרבויות רבות בעולם המערבי עושה שימוש בטבעות אירוסין משובצות יהלומים כטבעת להצעת הנישואין. למרות הטרנדים המיוחדים והעיצובים השונים שלטבעות אירוסין, עדיין מבחינה מסורתית, טבעת האירוסין מורכבת מחישוק זהב לבן או צהוב ויהלום היושב בתוך כתר במרכז. כל העיצובים של טבעות אירוסין סובבים סביב הקונספט העיצובי הסטנדרטי כשהשוני בין הטבעות נמדד באיכות היהלום ובגודל שלו.

 

טבעות אירוסין סטנדרטיות

טבעות האירוסין הסטנדרטיות הן טבעות הסוליטר שהן טבעות אירוסין שמרכבות מיהלום במרכז הטבעת. טבעות אלו הן הטבעות המבוקשות ביותר מאחר והן מזוהות עם טבעות אירוסין מסורתיות. את טבעות הסוליטר ניתן לקבל בעיצובים שונים שסובבים סביב העיצוב המרכזי ולשנות את העיצוב של מרכיבי הטבעת כמו יהלום אחד גדול או כמה יהלום בצורה של יהלום יחיד, חישוק טבעת מזהב לבן או זהב צהוב ועוד.

 

טבעות בעיצוב אישי

טרנד העיצוב האישי של טבעות אירוסין מעניק לכלות ולחתנים המיועדים את האפשרות לעצב טבעות אירוסין ברוח העיצוב הסטנדרטי של טבעות אירוסין עם טוויסט אישי המתאים לטעם האישי ולסגנון העיצובי המבוקש. טבעות אירוסין מעוצבות אישית יכולות לכלול אלמנטים רבים כמו אבנים קטנות במקום אבן אחת גדולה, חישוק טבעת המצופה באבנים יקרות, ליטוש מיוחד של אבן היהלום ברמת גימור איכותית ויוקרתית ועוד.

 

לבחור את הטבעת הנכונה

בחירת טבעות אירוסין היא משימה פשוטה לכאורה אולם בעת הבחירה עצמה, יכול החתן להיתקל בדילמות אודות הצורה של הטבעת,  צבע הזהב, איכות הליטוש של היהלום ועוד. בעבור החתנים המתלבטים, צוות מקצועי ומנוסה יכול לתת את ההכוונה על בחירת הטבעת המתאימה.

 

ניתן לבחור את הטבעת על פי מבנה הגוף של האישה, צבע העור שלה, סגנון הלבוש שלה והטעם האישי שלה. בחירת הטבעת המושלמת לבת הזוג היא התחלה טובה לשלב הגדול של ההתחייבות ולכן בעזרתו של צוות מקצועי ומנוסה ניתן להגיע לטבעת המושלמת שתהפוך את כל חוויית הצעת הנישואין למיוחדת במינה.

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם במנהגים בחתונה
 

054-799-2999