מה את צריכה לקחת ליום החתונה?

 

אם את קוראת את זה כנראה מתקרב היום הגדול, או שמה היום הוא היום הגדול, אז קודם כל מזל טוב, לפני שאת יוצאת לרגע המרגש בחייך, הכנו לך רשימה של דברים שרצוי שתקחי בחשבון, די בטוח שכבר עשית את כל ההכנות הדרושות כמו אולם וקייטרינג, צלמים, תקליטן, זמרים ונגנים וכמובן שמלת כלה, כעת נשאר לך לדאוז שלא יחסר לך שום דבר היום! שיהיה לך נוח בכל דקה, כי זה היום שלך ואת צריכה להנות ממנו.

 

אביזרים הכרחיים עבור הכלה ביום החתונה

אז בשלב הראשון כדי שתמיד תהיי יפה, תדאגי שערכת האיפור שלך תהיה קרובה אליך, מראה קטנה, סיכות בטחון וכלי תפירה, אי אפשר לדעת מה יקרה, קרמים שאת משתמשת, כדי שתרגישי רעננה, זה יום שלם, מאותה סיבה גם דיאורדורנט ובושם, מגבונים, להשלמת הלוק – תכשיטים, לבנים – תחתונים, חזייה, מחטב ואפילו שניים מכל סוג, הינומה, תרופות שאת לוקחת, כדורים נגד כאב ראש, משככי כאבים, פלסטרים, תחבושות וטישו.

 

רשימה משותפת עבור החתן והכלה

יש עוד דברים שאסור לשכוח, טבעות, זה הסיבה שאנחנו מתכנסים הערב, כתובה, רשימת טלפונים של הספקים למקרה ש..., פתקי הושבה (אם סידרתם), כיפות.

 הסדרת התשלומים        חשוב להצטייד בכסף מזומן ורצוי להשאיר אותו אצל מישהו שאתם סומכים עליו, להדריך אותו למי לשלם וכמה בסוף האירוע, אולי לא תהיו במצב לשלם בעצמכם, לפי ההסכם שלכם עם כל ספק על מועד התשלום, מזומן משלמים לרב וטיפים למלצרים, השאר שקים זה טוב או לפי מה שסיכמתם, עדיף כן לקבוע עם הספקים פגישה כמה ימים אחרי החתונה להסדר תשלום. 

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם בשמלת כלה בעיצוב אישי

קראו גם על טבעות אירוסין

054-799-2999