​מעצב שמלות כלה

 

מעצב שמלות כלה מגוייס לחתונתכם

אירוע החתונה הוא אחד מהאירועים המעצבים, הסמליים והחגגיים בחיו של  איש ואישה. לכן מושקעים מאמצים כבירים לבחור את התאריך, המיקום, הקייטרינג, המוסיקה המשולמים ביותר, וכמובן זמן, הון ותכנונים ומדידות לא מועטים סביב עיצוב מראה הכלה לקראת יום חתונתה. כול כלה רוצה להראות בשיא יופיה באירוע המיוחד, שהופעתה תהיה יצוגית אך גם תחשוף את עולמה וסגנונה, שהופעתה תאפשר לה גם לרקוד וליהנות עם אורחיה וגם להיראות קלאסית תחת החופה, ולעיצוב השמלה הנכונה יש המון משקל בקיום המשוואה העדינה של ביטוי אישי, תחושת נוחות, ומראה מלכותי. לכן בבחירת השמלה המתאימה לכול כלה באופן פרטני אנו ממליצים על שירותי מעצב שמלות כלה אומן.

 

היתרונות שבשמלה בעיצוב אישי

לכל שמלת כלה נעשות התאמות ותיקונים שהופכים אותה למתאימה אישית לכלה שתלבש אותה, מעצב שמלות כלה יוכל לבצע את ההתאמות החיוניות על מנת שהשמלה תתלבש בדיוק על גוף הכלה, תחמיא ותזהר. אך מעצב איכותי יוצר עיצובים יחודיים לו הזוכים במתנת כשרונו, בבחירת חומרים המשלימים זה את זה, ומאיכות תפירה שתקנה נוחות ונעימות, בנקודה זו ישנה הבדלה בין שמלת כלה סטנדרטית של תופרת מוכשרת, לשמלת כלת של מעצב מתמחה המוסיף מגע של אומנות וקסם יצירה לכול שמלה. אנו ממליצים לבחור מעצב שאפשר לדבר איתו, שקשוב, ומעניק מזמנו היקר בחפץ לב ללקוחותיו.

 

מעצב של פעם בחיים

על מנת שתוכלי גם את לזכות במראה המיוחל, כדאי לפתוח בשיח עם המעצב המתאים, לתאר לו את ציפיותייך מהאירוע כולו, את עיצוב החופה המשלים, את בגדי החג של החתן, על מנת שהוא יבין איתך איזו שמלה תתאים. תוכלי להתרשם מהקטלוג של יצירות קודמות ואף לבחור מתוכו את השמלה המתאימה לך. ראוי לומר שעלות מעצב שמלות כלה התופר ומעצב לך שמלה יחודית יקרה יותר משמלות מעוצבות שכבר נתפרו, ולעיתים רבות תוכלי לבחור לך את שמלת החלומות שלך דווקא מההיצע הקיים, וכך גם לחסוך עלות לא מבוטלת החשוב מכול הוא לבחור במעצב נעים הליכות, בעל טעם טוב וסבלנות ללוותך במהלך הלבטים, המדידות, והשינויים הצפויים והבלתי צפויים לקראת יום חגך המיוחד.

 

 מי שקרא את המאמר התעניין גם במה לקחת ליום הגדול

קראו גם על הצעות נישואין

054-799-2999