שמלות כלה בעיצוב אישי

מבחר שמלות הכלה הקיים היום מציע אין סוף גזרות, סגנונות וצבעים. המגוון הרחב מעניק לכלות אפשרויות בחירה לא רק לגבי העיצוב, אלא גם לגבי ההחלטה אם לשכור, לקנות או להזמין מהאינטרנט, כמובן בהתאם למחירים.יש שיעדיפו סלון, אחרות יתפרו ואמיצות יזמינו מאתרים מחו"ל. עם זאת, לפעמים היתרון הקיים בהיצע האדיר עלול להפוך לחיסרון. לא כל שמלה שראית במגזין תתאים לכל מבנה גוף, וקיים סיכון רב בהזמנת שמלה דרך האינטרנט מבלי לבצע מדידה. בנוסף, מניסיון בעבודה עם כלות, המבחר העצום מבלבל ומאריך את תקופת החיפוש שעלולה להפוך לתקופה מתסכלת, במקום למשימה מהנה.

 

התאמת השמלה למבנה גוף

עיצוב אישי אינו כולל רק את סגנון השמלה: מעדיפה שמלת וינטאג' קלאסית? סטרפלס נשפכת? קצפת מנופחת? או צמודה וקצרה? העיקר במלאכת העיצוב האישי הוא לבחור לכל אחת שמלה בגזרה ובסגנון שהכי יחמיאו למבנה הגוף האישי שלה, שיסתיר את מה שהכלה פחות אוהבת וידגיש את המעלות בהן היא משוויצה. חשוב שהמעצבת תביע דעה לגבי האופן בו השמלה יושבת על גוף הלקוחה שלה ולא תחסוך הערות בונות ומקצועיות כדי לתת לכלה להרגיש מיליון דולר עם ההופעה הכי  מתאימה ונוחה ביום החתונה.

 

לגלריית שמלות כלה 2016

 

חוויה מהנה

מלבד היתרון החשוב שבהתאמת העיצוב למבנה הגוף, שמלות כלה בעיצוב אישי הן פתרון מושלם לכל כלה המעוניינת בתהליך כייפי, זורם ונעים ללא תחושה של חוסר אונים. תהליך העיצוב האישי כולל ייעוץ שמכוון את הכלה לבחירת שמלה בגזרה או סגנון מבלי ללכת לאיבוד בין אלפי התמונות במגזינים ובאתרי האינטרנט. למעצבת האישית מיומנות וניסיון למקד כלות ולהרגיע אותן בכל שלב, מהפגישה הראשונה ועד למדידה האחרונה.

 

הדס כהן

מציעה לכלות את המעטפת המושלמת שתלווה אותך בתקופה הקסומה, אך לא פחות הלחוצה של חייך. ההתמחות והניסיון של השילוב בין שמלות כלה בעיצוב אישי יחד עם יחס חם וליווי צמוד יורידו ממך את הלחצים הקיימים בתהליך בחירת השמלה כדי שתוכלי להתמקד בנחת בשאר התכנונים לקראת החתונה. הידיעה שאת לא לבד, בנוסף להכוונה האישית בידיים מקצועיות תגרום לך לנצור כל רגע בתקופה רק לטובה.

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם במנהגים לחתונה

קראו גם על שמלות כלה וינטאג'

054-799-2999