וינטג' גם בשמלות כלה

 

קרה לך שהלכת לחתונה וראית את הכלה עם שמלה מפעם? היום הרבה מתחתנות רוצות לתת את הטאצ' לכל דבר באירוע הגדול שלהן, במיוחד בשמלת כלה, הן מגיעות עם תמונה של החתונה של אימא או סבתא שלהם, מראות למעצבת את השמלה שלבשו במשפחה בדורות הקודמים, המעצבת תופרת להם את השמלה, אין שימוש בקולקציות חדשות וזה הופך להיות טרנד שלא הולך לעבור בקרוב, למרות שהקולקציות החדשות מכילות דגמים חדשים עם שימוש בבדים מיוחדים.

 

התעשייה הפורחת של תחום החתונות הופך להיות דבר שלילי אצל מספר מתחתנות, הדבר גורם להן לחזור אחורה בזמן, לימים בו לא הכול הלך עם קו ייצור והשמלות עלו סכומים כאלה גבוהים, כל זה בשביל שמלה שהיא תלבש ערב אחד או לעיתים גם חצי ערב, בנוסף לא לשכוח את הערך המשפחתי שיש לזה, ללבוש את השמלה של סבתא, כמו שפעם האימא הייתה שומרת את שמלת החתונה בארון על שהבת הייתה מתחתנת.

לא חייבים לתפור את המלה מאפס, יש כאלה שכן נשאר להן שמלה בבית מדורות קודמים ואו שמלת ערב, לוקחים שמלה ומשפצים אותה, הוספת אלמנטים חדשים, בכל זאת זה צריך להיות ייחודי גם מהמקור, מה שנותן לזה עוצמה חדשה לחלוטין שמישהי לבשה את השמלה קודם, השמלה הייתה בחתונה קודם וזה המשך השושלת עם עניין סימבולי.

 

התפתחות תעשיית החתונות הפכה את כל החתונות להראות אותו דבר, לכן נולד הצורך לשינוי, להפוך את החתונה למיוחדת, משהו שלא ראו קודם, שמלת כלה וינטג' זה לא רגיל, אם זה מיוחד זה לא כמו כולם ואז ידברו על החתונה. 

 

מי שקרא את המאמר התעניין גם סגנונות ועיצובים

קראו גם מה את צריכה לקחת ליום החתונה?

054-799-2999